Al. Krakowska 61
02-183 Warszawa
www.metro-properties.pl

O nas

METRO PROPERTIES

METRO Properties to spółka zarządzająca nieruchomościami należącymi do koncernu METRO Group w obrębie 30 państw. Metro Properties na polskim rynku obecne jest już drugą dekadę, i oferuje wszystkie usługi z zakresu planowania, budowy i zarządzania obiektami handlowymi, usługowymi i biurowymi. Metro Properties zarządza obecnie 4 parkami handlowymi oraz 9 centrami M1 zlokalizowanymi w miastach liczących powyżej 200 tys. mieszkańców.

Oferta

Centra Handlowe M1 to placówki skupiające pod jednym dachem zarówno sklepy wielkopowierzchniowe, jak i detaliczne oraz punkty usługowe. Pierwsze centrum handlowe M1 otwarto w 1997 roku, obecnie sieć M1 to 9 centrów handlowych działających na obszarze centralnej i południowej Polski (Bytom, Czeladź, Częstochowa, Kraków, Łódź, Marki, Poznań, Radom i Zabrze). Centra są systematycznie modernizowane i rozbudowywane, m.in. wyposażone w udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością, kobiet karmiących i rodziców z małymi dziećmi.

W większości centrów handlowych M1 znajdują się strefy, nazywane Krainą Dzieci, zaaranżowane z myślą o najmłodszych. To specjalnie przygotowane miejsca, w których dostępne są takie atrakcje, jak: baseny z kulkami, konsole do gier, ścianki wspinaczkowe. Rodzice mają możliwość organizacji dla swoich pociech urodzin lub innych imprez okazjonalnych. Kraina Dzieci to bezpłatne „przedszkola”, w których na czas zakupów, rodzice mogą bezpiecznie zostawić swoje pociechy pod fachową opieką.